Wstecz

Wspominajmy bliskich w wyjątkowy sposób na Odeszli.pl

Szanowni Państwo, Odeszli.pl to najlepsze miejsce w internecie, gdzie pamięć o Waszych najbliższych - nieobecnych już między nami - przetrwa wieki. Teraz możecie osobiście zadbać o najwłaściwszy sposób ich wspominania.

.
Shutterstock

Powiązane artykuły

Serwis Odeszli.pl stworzyliśmy specjalnie, aby Państwa wspomnienia o nieżyjących już Bliskich trwały tak, jak miłość i przywiązanie do Nich trwa w Waszych sercach. Doskonale pamiętacie ich słowa i czyny. Z łezką w oku wspominacie szczególne dla nich wydarzenia. Podzielcie się tymi najpiękniejszymi obrazami ze swoimi bliskimi. Możecie samodzielnie stworzyć takie wyjątkowe miejsce.

Od samego początku istnienia serwisu Odeszli.pl ., wspominamy na jego łamach osoby powszechnie znane. Osoby z pierwszych stron gazet, których już między nami nie ma, a których działalność wywarła wpływ na życie mniejszych i większych społeczności. Osoby, których twórczość budziła powszechny podziw i szacunek, które wywoływały w nas radość, dumę i wzruszenie.

Miejsce pamięci Grzegorza Ciechowskiego na Odeszli.pl Odeszli.pl

Uważamy, że również osoby najważniejsze w życiu każdego z Was, a których też już nie ma wśród nas, zasługują na takie samo miejsce pamięci w coraz popularniejszym świecie wirtualnym. Dlatego teraz zapraszamy Państwa do aktywnego wzbogacania serwisu Odeszli.pl osobistymi wspomnieniami o Waszych najbliższych.

Jak zamieścisz wspomnienie na Odeszli.pl?

To proste. Umieszczenie wspomnienia na stronie Odeszli.pl jest łatwe i zajmuje tylko kilka chwil.

Pierwszym krokiem będzie rejestracja, utworzenie własnego konta i zalogowanie do serwisu. Po zalogowaniu, program przeniesie Państwa do Podsumowania tej części procedury - z prośbą o akceptację oferty, regulaminu i warunków zamówienia.

Po akceptacji oferty, regulaminu oraz warunków zamówienia, możemy rozpocząć upamiętnienie bliskiej osoby i utworzenie Miejsca Pamięci. Tu trzeba uzupełnić formularz o podstawowe dane: imię i nazwisko, opis, datę i miejsce urodzenia, datę śmierci oraz miejsce spoczynku, przy czym obowiązkowo trzeba wypełnić pola oznaczone gwiazdką (imię i nazwisko, data śmierci).

Po kliknięciu pola „Dalej", na stronie „Dodaj wyjątkowe zdjęcie", wybieramy i dodajemy ilustrację w tle oraz – z dysku swojego komputera lub telefonu – zdjęcie profilowe osoby, którą chcemy wspomnieć, postępując zgodnie z zamieszczonymi poleceniami.

W oknie „Podziel się historią" w polu „Pożegnanie" wpisujemy treść naszego wspomnienia i podpisujemy się w polu „Podpis". W znajdującej się poniżej „Galerii" dodajemy zdjęcia i filmy z osobą wspominaną w roli głównej.

Kiedy utworzymy Miejsce Pamięci, klikając pole „Opublikuj" w następnym oknie, wysyłamy je do akceptacji przez moderatorów serwisu. Po akceptacji treści Miejsce Pamięci zostaje opublikowane, a użytkownik zostaje o tym poinformowany.

Co ważne, użytkownik może zarządzać stworzonymi przez siebie Miejscami Pamięci (np. dodając zdjęcia) z poziomu swojego konta.

Miejsce Pamięci można utworzyć TUTAJ .

Szanowni Państwo, dziękujemy za powierzenie pamięci o Waszych Bliskich serwisowi Odeszli.pl.

Odeszli.pl – spotkajmy się w niebie wspomnień