Miejsce Pamięci na Odeszli.pl - czym jest i dlaczego warto je założyć?

Pozwala pamiętać o najbliższych, których nie ma już między nami, przywołuje wspomnienia wszędzie tam, gdzie zawiedzie nas los. Pomaga budować i podtrzymywać relacje rodzinne. Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl.

.
Odeszli.pl

Powiązane artykuły

Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl, to unikalna prezentacja, stworzona specjalnie, aby Państwa wspomnienia o zmarłych krewnych i przyjaciołach trwały tak, jak miłość i przywiązanie do Nich żyje w Waszych sercach. To najlepszy adres w internecie, pod którym pamięć o Waszych najbliższych - nieobecnych już między nami - przetrwa wieki.

Z pewnością jeszcze pamiętacie ich słowa i uczynki. Z łezką w oku wspominacie szczególne dla nich – i dla Was – wydarzenia. Niestety, czas zaciera ślady. Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl pomaga trwać tym wspomnieniom i dzielić się nimi w każdym zakątku świata.

Tworząc Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl, możecie Państwo osobiście zadbać o najwłaściwszy sposób wspominania osób najbliższych Waszym sercom – publikując tekst wspomnienia, wyjątkowe dla Was fotografie oraz filmy z wspominanymi osobami w roli głównej. Możecie to zrobić w godny i elegancki sposób, w dodatku z pominięciem portali społecznościowych, które nie zawsze są odpowiednim adresem dla publikacji tego typu wspomnień.

Co więcej, Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl jest zupełnie czymś innym niż nekrolog, który pełni jedynie funkcję zawiadomienia, podając z reguły suche fakty na temat pogrzebu zmarłej osoby. Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl pomaga budować i podtrzymywać relacje rodzinne.

Najważniejsi w życiu każdego z Was zmarli z pewnością zasługują na jak najdłuższą pamięć. Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl doskonale tę pamięć przywołuje.

 Jak założyć Miejsce Pamięci w serwisie Odeszli.pl? ( instrukcja tutaj )

Jak napisać wspomnienie w Miejscu Pamięci na Odeszli.pl? ( czytaj tutaj )